Dr. Gyomlai Győző   főorvos

Kezdőoldal

Biztonságunk érdekében, a járvány idején

fotók és telefonmegbeszélés alapján végzek távellátást:

Telefonon bejelentkezést kérnék, a konzultációra időpontot beszélünk meg.

A megbeszélt időpontig: a bőrelváltozásról fotókat kérek a gyomlaigy@gmail.com e-mail címre (egy levél mellékleteiként, és a TAJ kártya, lakcímkártya képét is).

Több fotó készítését kérem: áttekintőt a testen eloszlásról és közelit egyes elváltozásokról is. Jó megvilágítás legyen, és az élességet is ellenőrizze!! Ezeket a megbeszélésünk után törlöm. (Kontroll vizsgálathoz kérem a korábbiak újraküldését is.)

Megbeszélésünk és az adminisztráció megtörténte után az e-recept bármely gyógyszertárban TAJ számmal kiváltható, az ambuláns lap szövegét e-mailben tudom küldeni.

A konzultációs díjat átutalással kérem.

Tevékenységeim:

Általános felnőtt és gyermek bőrgyógyászati szakellátás.

A gyakori bőrbetegségek kivizsgálása, kezelése mellett kihívásnak tekintem a diagnosztikus vagy terápiás nehézséget jelentő eseteket is, a bőrgyógyászat teljes területén.

Általános betegségekkel kapcsolatos bőr és nyálkahártya elváltozások.

Intim tájakon jelentkező bőrelváltozások, nemigyógyászat.

Kozmetikai problémát jelentő eltérések.

Az egészség megőrzése érdekében: anyajegyek vizsgálata dermatoszkóppal, bőrgyógyászati rákszűrővizsgálat,
és bizonyos - egyébként gyakori- rákmegelőző állapotok, bizonyos típusú felületes bőrdaganatok kezelése is.

Ráncelsimítás (izomellazítóval), erősen fokozott izzadás gátlása; ráncfeltöltés hialuronsavval.

Rendelésemet asszisztencia nélkül, négyszemközti helyzetben végzem,
törekszem a hozzám fordulók igényeinek megfelelő, korrekt ellátásra.

Bejelentkezés telefonon:
               06-30-2196 505

Rendelés:

Hétfő: Nyíregyháza, Hősök tere 8.

Szerda: Nyíregyháza, Bocskai u. 33.
Péntek: Nyíregyháza, Bocskai u. 33.

Szombat: Budapest, Károly krt. 3/a félemelet 13.